MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 15058321
nr 1505 8321
Stol
tidig rokoko
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 november 2022
kl 20:06:17
250 kr
400 kr